Menu Zavřeno

Street dance

STREET DANCE

Co se společně naučíme?

  • street dance je pojem pro několik tanečních stylů, zahrnuje všechny pouliční tance, mezi které patří například Break dance, Popping, Locking, Dance hall, House dance nebo již známější Hip hop.
  • děti se seznámí s několika tanečními styly, naučí se vnímat rytmus a zbaví se ostychu z tanečního projevu na veřejnosti.
  • začneme základními prvky a tanečními kroky, které budeme postupně spojovat do ucelených tanečních kombinací, a nakonec choreografií.
  • každá lekce má děti především bavit, pomocí her zlepšujeme pohybovou koordinaci a rozvíjíme taneční osobnost dítěte.
  • dostatečně velkou část kurzu věnujeme umění improvizace, schopnosti sebevyjádření se před publikem a vytvoření vlastního osobitého stylu, což k těmto tanečním stylům patří
  • na konci každé lekce následuje důkladné protažení a relaxace
  • obsahem lekcí především u mladších dětí je velké množství zajímavých her rozvíjející pohybové schopnosti i spolupráci ve skupině.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš street dance workshop, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik choreografií, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v sestavě sólo, duo, či vlastní vybrané disciplíně. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec spolu s námi, což obvykle vyvolá nebývalou vlnu nadšení především u dětí. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

STREET DANCE MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI LEKTORA VELMI OMEZENOU KAPACITU, PRO TUTO SEZÓNU UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: