Menu Zavřeno

S písničkou do školky – zpívánky I.

S PÍSNIČKOU DO ŠKOLKY

Co se společně naučíme?

  • zaměříme se na rozvoj dýchání, hlasových rozsahů dítěte, správného držení těla při zpěvu, rytmiky i čistého frázování
  • zkusíme vytleskávání rytmu jednoduchých písniček, rozpoznávání různých zvuků, tónů a i změn v melodii
  • naučíme se správně pracovat s několika druhy mikrofonů, ručních i náhlavních, zkusíme odhadnout intenzitu svého hlasu pomocí intonace přes ozvučené reproduktory, což vyvolá u dětí vždy spoustu legrace, ale i nového poznání.
  • zpívání probíhá za hudebního doprovodu lektora, do kterého se mohou zapojit i děti
  • postupně si představíme hudební nástroje a naučíme se je používat
  • děti mají k dispozici ozvučná dřívka, rolničky, činelky, tamburínky, bubínky, rumbakoule, zvonečky, rachtačky, chrastítka, plaičky triagly a další.
  • lekce jsou vedeny nenásilnou formou, podporují dětskou zvídavost a touhu po poznání.
  • důležitou součástí kurzu je i postupné odbourání studu z veřejného zpěvu před publikem a práce s vlastní trémou
  • naučíme se několik lidových i populárních skladeb, které budeme opakovat v rámci přípravy na společné vystoupení
  • lekce vždy prokládáme pohybovými hrami k protažení těla a odreagování mysli, což se těší velké oblibě, a zároveň zlepšuje efektivitu učení

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší, jakým způsobem lekce vedeme a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám opravdový koncert plný zpěvu a písní, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější zazpívají sólově nebo ve dvojici, či zahrají na vybraný hudební nástroj. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. V neposlední řadě se do hodiny zapojí i rodiče, děti se na chvíli stanou učiteli a naučí všechny diváky společnou skladbu. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 500,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 30 dětí, délka lekce je 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 100,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 900,- Kč.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, doprovodné hudební nástroje pro každého účastníka kurzu, ozvučná dřívka, rolničky, činelky, tamburínky, bubínky, rumbakoule, zvonečky, rachtačky, chrastítka, plaičky triagly a další, reproduktory s mikrofony k práci v lekcích, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

KURZ S PÍSNIČKOU DO ŠKOLKY MÁ VZHLEDEM K VELMI PŘÍZNIVÉ CENĚ TÉMĚŘ PLNOU KAPACITU NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK DOPŘEDU. PROSÍME, POPTEJTE SVÉ VOLNÉ TERMÍNY CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: