Menu Zavřeno

Roztleskávání

ROZTLESKÁVÁNÍ

SKVĚLÁ ZÁBAVA PRO DÍVKY I CHLAPCE!

Co se společně naučíme?

  • seznámíme se se zajímavým sportem, kterému se říká roztleskávání a vysvětlíme si základní pravidla pro soutěžení v této disciplíně
  • zábavnou formou se naučíme taneční kroky, které postupně převedeme do jednoduché sestavy
  • postupně budeme zkoušet složitější choreografie
  • velkým bonusem tohoto kurzu je, že se děti mimo klasické taneční průpravy naučí práci s náčiním (profesionálními pomy), osvojí si takové dovednosti, jako jsou například výhozy, rondy, zrcadlové úchyty, backy, slide techniku po celém těle a další. Díky tomu zlepší svůj postřeh i prostorové vnímání.
  • naučíme se základy gymnastiky (kotouly, hvězdy), akrobacie (přemety s pomy, araby), výkopy, pokřiky, spolupráci v týmu (prohozy, vlny, pyramidy a další).
  • součástí kurzu je i příprava závěrečného vystoupení na ukázkovou hodinu pro rodiče.
  • do celkové koncepce výuky zahrnujeme rozcvičky, sportovní hry a na závěr hodiny i relaxační prvky
  • cvičíme efektivně, ale především hravě. U dětí rozvíjíme týmového ducha, dáváme také dostatek k sebevyjádření každému jednotlivci.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší ukázku z našeho workshopu roztleskávání, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám všechny choreografie, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v sestavě sólo, duo, či vlastní vybrané disciplíně. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec a práci s pomy spolu s námi, což u dětí obvykle vyvolá velkou vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita je až 50 dětí, délka lekce je 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 500,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 400,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější. Délka lekce 60 minut, doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, zejména navázané PROFI pomy (třásně) velikost M a L pro každého účastníka, profesionální taneční náčiní, ozvučení lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO KURZ JE U MATEŘSKÝCH ŠKOL VELMI OBLÍBENÝ A PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK MÁ UŽ JEN PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o:

Na poslední lekci z celého kurzu budou mít děti, popř. rodiče možnost zakoupit si PROFI pomy (třásně) či jiné taneční vybavení za velmi výhodné ceny. Doporučíme vám jen takové výrobky, které na svých lekcích mnoho let používáme a nikdy nás nezklamaly.
Během tohoto kurzu lze zakoupit:
Sekci pro vás připravujeme.