Menu Zavřeno

Muzikálový tanec

MUZIKÁLOVÝ TANEC

Co se společně naučíme?

  • vyzkoušíme si základy muzikálového tance, což je specifické spojení výrazové a moderní choreografie obohacené o hereckou a často i pěveckou stránku
  • kurz je vhodný pro dívky i chlapce, pro všechny milovníky pohybu, hudby i tance.
  • naučíme se vnímat hudbu, rytmus a tempo, vysvětlíme si základní pravidla pohybu v prostoru, budeme se věnovat jevištní řeči i koncertní a scénické praxi.
  • dostatek času věnujeme improvizaci, partneřině, práci s vlastním tělem i okolními vjemy, reakcím na změny v tanečním projevu dalších účastníků
  • vytvoříme si vlastní pásmo choreografií a tanečních kombinací se spoustou doprovodných prvků, kostýmů a rekvizit
  • děti si mimo jiné rozšíří znalosti o světě muzikálu, zhlédneme ukázky z nejznámějších světových premiér a společně si také některé sestavy vyzkoušíme.
  • děti bude kurz především bavit, jelikož najdou respektující a klidné místo pro vyjádření sebe sama, prostor pro vlastní kreativitu a tvorbu.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš taneční program, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám ukázky z několika světově známých muzikálových představení, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v choreografii sólo, duo, či miniformaci. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními a tanečními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i lektora. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a naučí se jeden muzikálový tanec spolu s námi, což obvykle vyvolá u dětí vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka každé lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 700,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 900,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO WORKSHOP MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI TANEČNÍKŮ VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: