Menu Zavřeno

Míčové hry

MÍČOVÉ HRY

Co se společně naučíme?

  • děti se setkávají složitějšími kolektivními hrami (základy basketbalu, volejbalu, házené, vybíjené, softbalu, malé kopané, přehazované) a se spoustou dalších zajímavých míčových her. Hodiny jsou tvořeny hravými prvky.
  • rozvíjíme koordinaci, hrubou motoriku, postřeh, fyzickou zdatnost, psychickou odolnost a strategické myšlení
  • dbáme na férovou hru, učíme děti radovat se z vítězství, ale také se umět smířit s prohrou
  • součástí kurzu je i beseda o zdravém životním stylu a správném stravování každého sportovce
  • neklademe důraz na výkon jednotlivce, individuálně respektujeme zájem dětí a sledujeme trendy v tom, co je baví
  • čas trávíme aktivním pohybem, pro atraktivitu lekcí přidáváme pohybové i komunikační hry a podněty, mimo jiné cvičení typu míč na trénink přesnosti, trénink rovnováhy a trpělivosti, hra reflexu a ohebnosti, trénink obratnosti i rychlosti s míčem a další.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde všechny děti vyzkouší ukázku z kurzu míčových her a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz. Upozorňujeme, že během této akce není možné obsáhnout všechny druhy míčových her a další aktivity.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon. DOPORUČUJEME 10 lekcí, obsah kurzu je opravdu nadupaný k prasknutí.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Zajímá také rodiče, jak naše kurzy probíhají a co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, která je vedena jako ukázková. Každé dítě dostane prostor předvést, co se naučilo. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si několik míčových her spolu s námi. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 800 Kč

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO KURZ MÁ VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ POTŘEBNÝCH POMŮCEK VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: