Menu Zavřeno

Mažoretky

MAŽORETKY

Co se společně naučíme?

  • kurz je vhodný pro všechny holky a kluky, kteří se nebojí výzev a rádi zkouší nové věci
  • mažoretky už dávno nejsou jen pochody s dechovou hudbou. Je to propojení moderního tance, gymnastiky, baletu a práce s batonem (hůlkou).
  • jelikož jsou lekce vhodné i pro naprosté začátečníky, začneme základní taneční průpravou, nacvičováním rytmu a tanečních kombinací
  • naučíme se základní pravidla práce s hůlkou, točení, loopy, výhozy, otočky, backy, úchyty, rolly apod., vysvětlíme si pravidla bezpečnosti a začneme pracovat na kombinacích prvků
  • postupně spojíme dohromady tanec s prací s hůlkou a vytvoříme vlastní choreografii, kde individuálně respektujeme možnosti a dovednosti každého dítěte
  • součástí každé lekce je důkladné protažení, zlepšování držení těla, posilování, strečink i závěrečná relaxace
  • děti mají po celou dobu kurzu k dispozici velmi kvalitní profesionální baton (hůlky) několika velikostí s neklouzavou omotávkou. Po domluvě lze zapůjčit i domů.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš mažoretkový workshop a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik mažoretkových vystoupení s hudbou, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v choreografii sólo, duo, či vlastní vybrané disciplíně. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si mažoretky spolu s námi. Rodiče mohou dětem na akci také zakoupit vlastní novou PROFI hůlku a další mažoretkové vybavení za výhodnou cenu. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 40 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 500,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 800,- Kč. první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, zejména PROFI baton twirlingové hůlky s kvalitní neklouzavou omotávkou (hvězdice amerického typu, několik velikostí, různá hmotnost dle dispozic a schopností každého účastníka), také ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

KURZ MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI TRENÉRŮ VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o:

Na poslední lekci z celého kurzu budou mít děti, popř. rodiče možnost zakoupit si PROFI baton (hůlky) či jiné taneční vybavení za velmi výhodné ceny. Doporučíme vám jen takové výrobky, které na svých lekcích mnoho let používáme a nikdy nás nezklamaly.
Během tohoto kurzu lze zakoupit:
Sekci pro vás připravujeme.