Menu Zavřeno

Lidovky do školky

LIDOVÝ TANEC A ZPĚV

Co se společně naučíme?

  • seznámíme se s lidovým zpěvem formou her, začneme jednoduššími říkankami, přidáme rytmická cvičení a nakonec i celé písně.
  • vysvětlíme si základní prvky lidového tance, které budeme rozvíjet do jednoduchých i složitějších choreografií
  • mimo zpěv a tanec se děti seznámí a poznají zvyky, tradice a obyčeje celého lidového roku (masopust, dožínky, posvícení, Vánoce, Velikonoce)
  • připravíme si také vlastní představení, které rádi předvedeme na ukázkové hodině pro rodiče
  • cvičíme ve skupině, učíme se tedy reagovat i jeden na druhého, tančit ve dvojicích i skupinách
  • děti získají cit pro rytmus, naučí se vnímat více podnětů najednou spojením tance i zpěvu v jeden fungující celek. Také se zbaví ostychu z vystupování na veřejnosti, zlepší svůj mluvený projev a pohybové dovednosti.
  • celý kurz probíhá formou pozitivní motivace, netlačíme na výkon jednotlivců, do každé lekce zapojujeme velké množství komunikačních i pohybových her.
  • děti se naučí spoustu nového, ale především, budou se skvěle bavit.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš kurz a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám opravdové několik lidových tanců i zpěvů, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější vystoupí sami nebo s kamarádem, řeknou lidovou říkanku, zazpívají s hudebním doprovodem, nebo zatančí. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v lidových tancích. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec i zpěv spolu s námi. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 900,- Kč / lekci

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí, délka jedné lekce je 60 minut.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO KURZ MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI LEKTORKY VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: