Menu Zavřeno

JUMPING – fitness na trampolínách

JUMPING

Pokud si chcete užít společnou zábavu se svými žáky, jumping je pro vás to pravé.

Co je to jumping?

  • Jumping je cvičení prováděné na speciálně vyvinutých PROFI jumping trampolínách, které mají vhodně stavěnou konstrukci pro nepravidelné zatížení a madla, která vám v případě potřeby pomohou s rovnováhou.
  • Na trampolíně se neskáče. Většinu času se do ní spíše dupe tak, abychom vyvinuli větší fyzickou aktivitu a spálili co nejvíce kalorií.
  • Cvičení probíhá za doprovodu rychlé motivační hudby.
  • Součástí je i mnoho rovnovážných cvičení, ale také tanečních kroků a prvků Aerobiku či Zumby.
  • Je to nejefektivnější na míru postavené cvičení, které ve velké míře napomáhá také psychickému odpočinku.
  • Během hodiny na jumpingu spálíte okolo 500 kalorií, což je mnohem více než u jiných druhů sportů.
  • Na jumping trampolínky může opravdu každý, bez rozdílu věku, váhy či kondice.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si děti vyzkouší zcela ojedinělý JUMPING a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám ukázkovou hodinu jumpingu a těch nejlepších sestav, které se během kurzu naučíme. Jelikož je jumping vhodný opravdu pro všechny, role se vymění, a děti se na malou chvíli stanou trenéry svých rodičů i blízkých. Závěrečný program vyvolá vždy velkou zábavu a spoustu legrace i smíchu. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 6 400,- Kč / lekci (cena zahrnuje přepravu trampolín do vaší školy po celé ČR)

Pravidelný kurz (5 lekcí): 7 200,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 25 osob.

Jednorázová akce: 14 900,- Kč. KAPACITA AŽ 100 DĚTÍ. Délka lekce je 90 minut. Cena programu je vyšší z důvodu nutnosti jednorázového převozu trampolín do vaší školy a zpět. Kapacita programu může být až 100 dětí, v případě, že se skupiny po cca 20 minutách prostřídají. Jako první lekce je pro děti 20 – 25 minut extrémně intenzivního fyzického tréninku obvykle naprosto dostačující.

V ceně každého kurzu je zahrnuta doprava lektorů, zapůjčení a převoz PROFI jumping trampolín přímo k vám do školy. Také veškeré další pomůcky pro děti, zkušení lektoři, ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

JUMPING MÁ VZHLEDEM K VYTÍŽENOSTI PROFI TRAMPOLÍN VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ.

REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: