Menu Zavřeno

Gymnastická přípravka

GYMNASTICKÁ PŘÍPRAVKA

Co se společně naučíme?

  • Vyzkoušíme si naprosté základy většiny gymnastických disciplín, a to z moderní i sportovní gymnastiky
  • Děti mají k dispozici pestrou škálu pomůcek: stuhy, kruhy, míče, posilovací činky, lana, rovnovážné taipy, švihadla, obruče a další.
  • Kurz je vhodný pro dívky i chlapce, každý má možnost rozvíjet se v tom, co ho baví.
  • Cílem kurzu je zlepšit koordinaci a zpevnit celé tělo, vyzkoušet si práci s náčiním i spolupráci ve skupině.
  • Naučíme se kotoul dozadu i vpřed, stoj na rukách, práci s elastickou gumou, stuhou, kruhem, kužely, míčem i obručí a další, základní skoky do dálky i do výšky, kopy, leapsy, i složitější kombinace s rotacemi.
  • Každá lekce začne společným protažením, budeme pokračovat pohybovou rozcvičkou s hudebním doprovodem, zábavnou formou posilování (dětská Tabata) a několika různými aktivitami s přihlédnutím k věku dětí a tomu, co je nejvíce baví.
  • V dětech budujeme lásku k pohybu, nikoho nenutíme a neklademe důraz na výkon.
  • Program jednotlivých tréninků je složen tak, aby byla fyzická aktivita odpovídající věku dítěte, ale dětem dáme vždy na výběr z několika variant toho, co budeme dělat.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší naši gymnastickou přípravku a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik cvičebních choreografií s hudbou, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v sestavě sólo, duo, či vlastní vybrané disciplíně. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si cvičení spolu s námi, což především u dětí vždy vyvolá vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 500,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 200,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, profesionální kruhy, stuhy, míče, obruče, posilovací náčiní, elastické gumy, lana, rovnovážné taipy, gymnastická švihadla a další, také ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO KURZ MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI LEKTORŮ A NÁROČNOSTI NA PŘEVOZ VEŠKERÝCH POMŮCEK VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ.

REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: