Menu Zavřeno

Contemporary dance – výrazový tanec

CONTEMPORARY DANCE

Co je to Contemporary Dance?

Je to současný, mezi dětmi velmi obíbený tanec, který kombinuje prvky několika žánrů, včetně moderního tance (Isadora Duncan), jazz dance (také divadelní tanec) a lyrical dance, který klade důraz na výraz, emoce a vyprávění příběhu.

Co se společně naučíme?

  • na začátku budeme rozvíjet rytmické cítění, smysl pro rytmus a muzikalitu každého dítěte
  • naučíme se vnímat hudbu a vyjádřit, jaké emoce v nás vyvolává
  • hodně času budeme věnovat pohybových hrám a improvizaci, která vede děti směrem k vyjádření sebe sama
  • naučíme se efektivní formy dynamického i statického strechingu
  • vyzkoušíme si základy klasického baletu, gymnastiky, partneřinu, floorwork i práci s prostorem
  • společně se naučíme mnoho tanečních choreografií, které rádi předvedeme na závěrečném vystoupení
  • děti se naučí nové dovednosti v oblasti tance a pohybu, díky pozitivnímu přístupu všech lektorů se každý cítí součástí týmu na lekcích vedených v příjemné atmosféře, kde není kladen důraz na výkon jednotlivce.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš taneční program a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik pečlivě nacvičených choreografií, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější se mohou ukázat i v choreografii sólo, duo, či vlastní improvizaci a kostýmech. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro další pokračování v tanci. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i učitele. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec spolu s námi, což mezi dětmi vždy vyvolá vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 900,- Kč / lekci

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější. Délka lekce je 60 minut.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 60 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

Kurz výrazového tance objednávejte prosím minimálně v předstihu 2 – 3 měsíců, pro květen a červen alespoň 5 – 6 měsíců dopředu. Termíny jsou bez včasné rezervace často plně obsazené. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: