Menu Zavřeno

Cheerleading

CHEERLEADING

Co je cheerleading?

  • na rozdíl od běžných roztleskávaček má cheerleading spoustu přidaných hodnot. Je profesionální, dbá na synchronizaci a přesné provádění cviků v týmové spolupráci založené na důvěře. Obsahuje základy gymnastiky, akrobacie a profesionální práce s pomy.
  • Tento sport je oblíbený především u dívek, i chlapci v něm najdou své zapojení ve formě velmi důležitého jištění, držení pyramid a dalších týmových i sólových akrobacií.
  • děti si vyzkouší velmi populární druh sportu, který rozvíjí fyzickou zdatnost, ale také psychickou odolnost, trpělivost, prostorovou orientaci a pohybovou paměť.

Co se společně naučíme?

  • základy gymnastiky (kotouly, skoky, přemety, hvězdy, araby a další)
  • sólovou, duo i skupinovou pozemní i výškovou akrobacii (vždy s jištěním našich zkušených trenérů)
  • vysvětlíme si základní terminologii, ukážeme si, jak se tvoří mimo jiné stunty, pyramidy, skoky, společný tanec i pokřiky
  • práci s náčíním – kvalitními profesionálnímy pomy (třásně), které od nás děti dostanou
  • cílem kurzu je komplexní cheer – choreografie, která zahrnuje prvky taneční, gymnastické, akrobatické, práci s náčiním, ale také základy herectví a přirozený projev na veřejnosti.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš baletní workshop a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme společnou cheer – taneční show, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v choreografii sólo, duo, či improvizaci. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného cheerleading, gymnastického nebo jiného kurzu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a zacvičí si spolu s námi. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 5600,- Kč / lekci

Pravidelný kurz (5 lekcí): 6200,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den (pro dalších 50 dětí) máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Délka lekce je 60 minut. Doporučená kapacita kurzu je max. 50 dětí.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, zejména navázané PROFI pomy (třásně) velikost M a L pro každého účastníka, profesionální taneční náčiní, ozvučení lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

CHEERLEADING MÁ PLNĚ OBSAZENOU KAPACITU VŽDY DLOUHO DOPŘEDU.

REZERVUJTE SI SVÉ TERMÍNY CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o:

Na poslední lekci z celého kurzu budou mít děti, popř. rodiče možnost zakoupit si PROFI pomy (třásně) či jiné taneční vybavení za velmi výhodné ceny. Doporučíme vám jen takové výrobky, které na svých lekcích mnoho let používáme a nikdy nás nezklamaly.
Během tohoto kurzu lze zakoupit:
Sekci pro vás připravujeme.