Menu Zavřeno

BABU – balónkovo – bublinová show

BABU – BALÓNKOVO – BUBLINOVÁ SHOW

  • animační program plný bublin, balónků, her, soutěží, hudby a především zábavy
  • ideální v teplých měsících na školní zahradu nebo hřiště
  • každé dítě dostane svůj vlastní balónek vytvarovaný na přání, a věcnou odměnu dle vlastního výběru, kterou si může odnést domů.
  • součástí jsou velké mega bublifuky, automatické bublifuky, bublinové a balónkové hry, hudba, tanec, soutěže o největší bublinu, balónku hop, nejrychlejší bublina, oblíbené hry s důrazem na spolupráci v týmech, jako je balónkovaná, kruh přátelství nebo motýlí křídla, a spoustu další zábavy s vyhlášením vítězů.
  • V teplých měsících doporučujeme přiobjednat VODNÍ BALÓNKOVOU BITVU
  • pokud objednáte akci jako pravidelný kurz, je pro každého účastníka připraven navíc workshop modelování z balónků. Veškeré výtvory si děti odnesou domů, vyrobíme také velkou balónkovou stavbu vaší školky a mnoho dalšího.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální program do školky, kde o legraci a zážitky není nouze. Přítomnost rodičů je možná.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

UKÁZKOVÁ HODINA PRO RODIČE

Zajímá rodiče, jaká je náplň našeho kurzu? Na poslední hodinu v pravidelném kurzu jsou srdečně zváni. Ukážeme si, co se každé dítko naučilo, předvedeme naše velké balónkové projekty, obdarujeme rodiče barevnou balónkovou kytičkou nebo třeba srdíčkem. Každé dítě dostane prostor předvést, co se naučilo. Rodiče se obvykle nakonec zapojí do činnosti s námi, a když se naučí, jak své dítě zavřít do maxi bubliny, začíná teprve ta pravá legrace 🙂 Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

CENÍK:

Jednorázová akce: 8 200,- Kč. Akce je vhodná až pro 80 dětí, vzhledem k bublinování doporučujeme venkovní prostory.

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 500,- Kč/lekce. Doporučená kapacita max. 50 dětí, délka programu 60 – 70 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 100,- Kč/lekce

V pravidelném kurzu se děti naučí samy tvarovat z balónků, společně vytvoří spoustu výrobků pro rodiče i do školky, naučí se správné technice s mega bublifukem, vyrobí si vlastní třpytivé bublifuky, vytvoří mega balónkovou stavbu pro paní učitelky a spoustu dalšího. Doporučená kapacita je max. 35 dětí. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

NA KVĚTEN A ČERVEN 2024 MÁME POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o:

K objednané akci nabízíme možnost zakoupení našich pomůcek i do školky, a to za velmi výhodné ceny. Doporučíme vám jen velmi kvalitní výrobky, které na svých akcích již několik let používáme a nikdy nás nezklamaly.

K PROGRAMU CHCI NAVÍC ZA VÝHODNÉ CENY (napište do poznámky dotazníku)

Sekci pro vás připravujeme.