Menu Zavřeno

ZUMBA

ZUMBA

,,Tanči, jako by se nikdo nedíval!”

Co se společně naučíme?

  • každou lekci začneme protažením a rytmickou hrou. Následuje zahřátí celého těla, zdravé posilování zábavnou formou (dětská Tabata aj.)
  • po roztančení nás čekají choreografie sestavené dle věku účastníků kurzu, začneme jednoduššími, postupně budeme přidávat složitější kroky
  • děti se protančí až k náročnějším cvikům a pohybovým kombinacím, naučí se vnímat změny rytmu a orientovat se v tanečním prostoru
  • mimo jiné si řekneme důležité informace o zdravém životním stylu a stravě každého tanečníka
  • každá lekce je složena tak, aby děti bavila po celou dobu. Střídáním dynamických a pomalejších částí máme po celou dobu dostatek energie i motivaci k pohybu.
  • tento kurz je jednoduše místem, kde se děti uvolní a stanou samy sebou. Neklademe důraz na výkon, chceme, aby si děti cvičení hlavně užili, odcházely spokojené a těšily se na další lekci.
  • pro všechny je náš kurz Zumby jasným vzkazem: ,,Tanči, jako by se nikdo nedíval!”

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš ZUMBA workshop, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám všechny choreografie, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější vystoupí sami nebo s kamarádem, v kategorii sólo, duo nebo miniformace. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v tanci. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec i zpěv spolu s námi. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 900,- Kč / lekci. Délka lekce je 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 900,- Kč. první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

Doporučená kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

ZUMBA MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI TANEČNÍKŮ VELMI OMEZENOU KAPACITU, NA TENTO ŠKOLNÍ ROK UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: