Menu Zavřeno

Vánoční taneční párty

ROZTANČETE S NÁMI ŠKOLKU I O VÁNOCÍCH!

ANIMAČNÍ PROGRAM PLNÝ HUDBY, TANCE, POHYBU A HER S VÁNOČNÍ TEMATIKOU

Co se společně naučíme?

  • Nejprve děti seznámíme s programem, společně vybereme první vánoční skladbu a důkladně rozcvičíme své tělo.
  • Následují jednodušší sestavy Happy dance a Zumby proložené odpočinkovou částí.
  • Naučíme se i nové dovednosti, mimo jiné Balance Workout nebo dětské posilování v intervalu Tabata
  • Vyzkoušíme i složitější sestavu výrazového tance, zahrajeme si taneční a pohybové hry a objevíme dynamická cvičení
  • na konci každé lekce následuje protažení a následná relaxace, tentokrát za doprovodu příjemné vánoční hudby
  • Děti si užijí společnou zábavu, naučí se něco nového a díky vždy pozitivní motivaci lektora budou spokojeni s prací, kterou odvedly
  • V dětech pěstujeme lásku k tanci a pohybu, lekce jsou vedeny zábavnou formou svobodné školy, založenou na přirozeném zájmu, zvídavosti dětí a jejich touze po poznání.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš tanečně – pohybový program, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Pokud si objednáte 5 lekcí, poslední hodina vyjde na předvánoční čas. S dětmi předvedeme vám několik tanečních choreografií, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější vystoupí sami nebo s kamarádem, zatančí sólo nebo dokonce v páru. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec spolu s námi, což vyvolá zejména u dětí vždy vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (5 lekcí): 3 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut. Termíny lze naplánovat na konce listopadu a celý prosinec, vždy 1 nebo 2x týdně.

Jednorázová akce: 5 500,- Kč. Délka lekce je 60 minut, kapacita až 60 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

VÁNOČNÍ TANEČNÍ PÁRTY MAJÍ VZHLEDEM K MOŽNÝM TERMÍNŮM POUZE LISTOPAD / PROSINEC VELMI OMEZENOU KAPACITU, REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: