Menu Zavřeno

Sporťáček

SPORŤÁČEK – všestranná sportovní přípravka

Co se společně naučíme?

  • sportovní přípravka neboli sporťáček je ideální pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet pestrou škálu sportů a dovedností.
  • vyzkoušíme si základy více než 20 druhů sportů (fotbal, basketbal, tenis, sprint i vytrvalostní běh, šplhání, koordinaci celého těla a rovnováhu, hody, kotouly, stojky i přemety, štafetový běh, skok vysoký i daleký, překážkové dráhy a další.
  • zaměříme se na všeobecný rozvoj pohybových schopností a především v dětech vybudujeme lásku k pohybu
  • neklademe důraz na výsledky dětí, u sportování se hlavně bavíme, cvičení prokládáme nepřeberným množstvím her a společných aktivit, což u dětí zlepšuje spolupráci ve skupině
  • projdeme si základní gymnastickou i akrobatickou průpravu, budeme pracovat s několika druhy míčů, kruhy, kužely, stupátky, obručemi, barevnými padáky s 200 míčky, švihadly, lany, pohyblivými žebříky a dalším náčiním.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší ukázku z našeho SPORŤÁČKU, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám, jak vypadá cvičení ve sporťáčku a co vše jsme se během kurzu naučily. Každé dítě dostane prostor předvést disciplínu dle vlastního výběru, ukážeme i společné aktivity. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. Nakonec zapojíme do cvičení i rodiče, což především u dětí vyvolá vždy vlnu nadšení. Rodiče tak sami uvidí, co jejich dítko nejvíce baví. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 300,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 500,- Kč.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti, mimo jiné proskakovací žebříky, hmatové říční kameny, motorická dráha, míče, barevné padáky s dvě stě míčky, set krosy, kužely, kopule, balanční řeky, skákací kameny, balanční oblouky a válce, žebříky a překážky různých velikostí, švihadla, stupátka, odporové padáky, reakční míče, lana a další, také příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

TENTO KURZ MÁ OMEZENOU KAPACITU POUZE NA NĚKOLIK VOLNÝCH TERMÍNŮ VE ŠKOLNÍM ROCE. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: