Menu Zavřeno

Roztančená škola

ROZTANČETE S NÁMI CELOU ŠKOLU !

animační tanečně – pohybový program pro základní školy

přidejte se k více než 2 000 spokojeným zákazníkům po celé ČR

Co se společně naučíme?

 • Nejprve děti seznámíme s programem, společně vybereme první hudební skladbu a důkladně protáhneme své tělo.
 • Následují jednodušší sestavy Happy dance a Zumby proložené odpočinkovou částí a pohybovými hrami.
 • Naučíme se i nové dovednosti, mimo jiné Balance Workout nebo posilování v intervalu Tabata.
 • Vyzkoušíme si složitější sestavu výrazového tance, zahrajeme si taneční hry a objevíme dynamická cvičení ve spojení s jógou.
 • Na konci každé lekce následuje protažení a následná relaxace, tentokrát za doprovodu příjemné pomalé hudby.
 • Děti získají nové dovednosti, užijí si společnou zábavu a díky vždy pozitivní motivaci lektora budou spokojeni s prací, kterou odvedly.
 • V každém dítěti pěstujeme lásku k tanci a pohybu, lekce jsou vedeny zábavnou formou svobodné školy, založenou na přirozeném zájmu, zvídavosti dětí a touze po poznání.

ZKUŠENÍ LEKTOŘI

Jeden program trvá celých 60 minut a jeho kapacita je až 50 dětí. Pohybově – taneční lekci vede vždy jeden lektor demonstračně – edukační metodou. Po skončení programu může ihned následovat druhý program pro další skupinu dětí, který je již s 50 % slevou.

MODERNÍ LEKCE

Všichni naši lektoři procházejí několika koly výběrového řízení, kde se zaměřujeme nejen na pohybově – dovednostní část, ale také na způsob komunikace s dětmi a přístup k řešení nejrůznějších situací. Všichni lektoři absolvují pravidelná školení a aktivně sledují trendy a novinky ve světě dětského tance a hudby. Lekci zvládneme vést v tělocvičně, ve větší třídě nebo venku. Potřebujete pouze dobrou náladu a chuť se hýbat.

PROČ VZNIKL PROJEKT ROZTANČENÁ ŠKOLA?

Programy roztančená škola a školka vznikly z dětských snů. Kolikrát za svůj život jsme již, ať při výuce starších dětí nebo i dospělých slyšeli: ,,Škoda, že jsem nezačal/a s tancem už dřív.” I děti mají své představy a tajná přání, o kterých rodiče mnohdy ani neví. Pojďme jim ukázat, že když někdo opravdu chce, tak dokáže všechno na světě, a že je načase začít si své sny plnit.


Před deseti lety přijela lektorka Terezka do naší školy. Byla jsem malá holka a tanec mě naprosto okouzlil. Našla jsem svůj životní směr. Tento rok nastupuji na taneční konzervatoř, a za to mohu poděkovat Dětskému muzikálu. Alžběta Kovářová, PTK SOŠ Praha – Řepy, obor taneční konzervatoř, ročník 1T.


STOP STAV 2024 JIŽ BRZY

Vážení zákazníci, i přesto, že se vždy snažíme všem maximálně vyhovět, i naše energie a čas má bohužel své hranice. Stále pracujeme na rozšiřování našeho týmu, ovšem vzhledem k přísnému výběru těch nejlepších lektorů se nejedná o rychlou záležitost. Děláme pro vás především kvalitní a energické lekce plné zábavy, nikoho nechceme odbýt. V případě naplnění kapacity na 100 % našich možností tedy opět vyhlásíme, jako v loňském roce, stop stav objednávek. Děkujeme za pochopení.

VOLNÉ TERMÍNY

Vzhledem k delší čekací lhůtě z důvodu téměř plné kapacity na celý školní rok 2023/24 doporučujeme objednávat program několik měsíců dopředu.

V případě vašeho zájmu o akci v dubnu, květnu nebo červnu 2024 rezervujte prosím svůj termín již nyní. V případě pozdější rezervace vás nejspíše budeme moci zařadit pouze do náhradníků, nebo na čekací listinu pro další školní rok. Děkujeme za pochopení.

Můžete si vytvořit svou rezervaci vyplněním formuláře níže.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší naši taneční hodinu a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

PRAVIDELNÝ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá vždy jednou týdně ve vaší škole, vždy ve stejný den a čas, nebo dle domluvy. Naše programy lze hradit ze Šablon.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci pravidelného kurzu, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik tanečních choreografií, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější vystoupí sami nebo s kamarádem, zatančí sólo nebo dokonce v páru. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec spolu s námi, což vyvolá zejména u dětí vždy vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 3 500,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí, délka lekce 60 minut.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 4 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 5 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den (pro dalších 50 dětí) máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější.

NAŠE PROGRAMY LZE HRADIT ZE ŠABLON, vč. OP JAK.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré náklady, ozvučení, příp. DPH i doprava k vám. Konečná cena se hradí až po skončení všech lekcí.

S PROGRAMEM NAVŠTÍVÍME KAŽDÝM ROKEM VÍCE NEŽ 500 ZÁKLADNÍCH ŠKOL.

PŘESTO JSOU JIŽ NYNÍ VOLNÉ TERMÍNY AŽ DO ČERVNA 2024 TÉMĚŘ PLNĚ OBSAZENÉ.

REZERVUJTE SVŮJ TERMÍN CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

REZERVACE PROGRAMU:

1 Comments

 1. MILENA

  Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za super akci…před chvílí skončila taneční hodinka, která nadchla naše děti a zpříjemnila tak krásné páteční odpoledne. Trenérka byla úžasná, patří jí velký dík a také Vám všem za organizace takovýchto programů pro děti.
  S přáním krásného víkendu a velkým poděkováním za nás všechny Milena Kölblová, vychovatelka ŠD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *