Menu Zavřeno

LETNÍ MUZIKÁLOVÝ TÁBOR

Termíny roku 2022

1.turnus: 16. – 23. července – akce ukončena

2.turnus: 23. – 30. července -akce ukončena

3.turnus: 30. července – 6. srpna – akce ukončena


Pro koho je muzikálový tábor vhodný?

Náš tábor je vhodný pro všechny dívky i chlapce od 3 do 15 let, začátečníky i pokročilé. Máš rád tanec a zpěv minimálně tolik, jako my? Pak je muzikálový tábor pro tebe to pravé. 🙂

Čekají nás nápadité lekce zpěvu i správného frázování, vyzkoušíme si mnoho tanečních stylů, od baletu až po disko dance. Nahlédneme do hereckého světa improvizace i koncertní a scénické praxe. Naučíme se, jak vzniká muzikál, a během tábora si také jeden vytvoříme.


Na co se letos můžeme těšit?

Vydáme se do Mšena u Mělníka, krásného rekreačního střediska přímo v srdci Kokořínska. Moc se těšíme na společný křest nové pohádkové knížky, lekce zpěvu v přírodě, taneční hodiny v místní sokolovně, koupání v městských lázních, výlet do skalního bludiště, na Pokličky i Kokořín, vystoupení pro místní domov seniorů, vyhlášenou Mšenskou zmrzlinu a mnoho dalšího.

Chceme se naučit novým dovednostem, ale…

…především také chceme, aby byl náš tábor bezpečným prostředím pro dítě, ať je jakékoliv. Každý není týmový hráč, přirozený vůdce, nebo soutěživý typ. U nás individualitu naprosto respektujeme a stejný hodnotám učíme i děti, které s námi rády jezdí již mnoho let. Díky malým skupinkám a semknuté partě jak dětí, tak vedoucích, si všímáme téměř neviditelného. Dbáme na individuální péči a učíme děti, že ,,jinakost,, není důvodem k vyčleňování z kolektivu. Pokud se dítě setkalo se šikanou, ubližováním, nebo nebylo nikdy samo na táboře, jsme tu pro něj. I díky tomu můžeme zajistit příjemné prostředí pro děti již od 3 let, a to jako jediný tábor v České republice.

Náš tábor není jen pro ,,silné,,. Je pro všechny bez ohledu na to, jací jsou. Každé dítě má své sny, i když je zrovna nekřičí do světa. Pojďme jim společně ukázat, že sny si stojí za to plnit, ať jsou jakékoliv.

CHCETE SE PŘIHLÁSIT NA LETNÍ TÁBOR?

  Přihlášky vyřizuje:

  Štěpánka Vaverová

  tel. 722 604 929

  letnitabory@detskymuzikal.cz


  Ukončené akce

  2022 – přestože nám ve Svoru vůbec nic nechybělo, srdce nás táhne jinam. Do Mšena u Mělníka, krásného rekreačního střediska přímo v srdci Kokořínska. Moc se těšíme na společný křest nové pohádkové knížky, lekce zpěvu v přírodě, taneční hodiny v místní sokolovně, koupání v městských lázních, výlet do skalního bludiště, na Pokličky i Kokořín, vystoupení pro místní domov seniorů, vyhlášenou Mšenskou zmrzlinu a mnoho dalšího.

  2021 – letní muzikálový tábor se stal legendou! To díky letošnímu tématu, kterým je The Greatest Showman. Strávili jsme nádherný týden v rekreačním středisku Svor u České Lípy, přímo pod nejvyšší horou Klíč, kterou ti neodvážnější také zdolali. Užili jsme si výlety do okolí, pravou diskotéku, a v neposlední řadě velký taneční sál, který nám byl po celou dobu k dispozici.

  2020 – tímto rokem se rozloučíme s pěkným prostředím v Jizerských horách, a to velmi příhodným tématem pro tuto oblast. Letos totiž vyjíždí Polární expres. A kam se vydáme příští rok? Nechte se překvapit! 🙂

  2019 – již třetím rokem se těšíme do hotelu Kořínek, hlavně na nově vybudovanou venkovní tělocvičnu a bazén. Letošním tématem je Cirkus!

  2018 – letos se vydáváme do již známého hotelu Kořínek v nádherném prostředí Jizerských hor. Nemůže chybět návštěva vodního lunaparku, trampolín, ani lezecké dráhy. Letošním tématem je Karlík a továrna na čokoládu.

  LMT 2017 – společně s letním muzikálem jsme se vydali do krásného Kořenova v Jizerských horách. Tématem letošní akce bylo INDIÁNI KMENE GOA.


  Vzpomínková videa

  V roce 2020 přišly děti s úžasným nápadem tvořit vzpomínková videa. Stále se snažíme, aby nás viděly především jinak, než za objektivem, a respektujeme, že se někdo fotí nerad. Tady je ovšem pár našich pokusů. Některá videa tvořily samy děti, a to velmi vydařeně 🙂

  V září jsme vyjeli na muzikálový víkend do Mšena u Mělníka, abychom si vyzkoušeli, jak krásně se budeme mít v létě 🙂

  Fotogalerie


  NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

  PRO KOHO JE AKCE VHODNÁ?

  Naše taneční tábory jsou určené dětem 3-15 let, které mají rády tanec, zpěv, nebo herectví a jsou i pro úplné začátečníky.

  CO KDYŽ NA TÁBOŘE NIKOHO NEZNÁM?

  Přesně s tím naše tábory počítají. Malé kolektivy umožní vedoucím vidět i téměř neviditelné. Nikomu se u nás neubližuje, nikdo se neodstrkuje. Velmi rychle si najdete kamarády. Tábory jsou naprosto vhodné i pro děti, které na táboře nikdy nebyly, cítí se nejistí v neznámém kolektivu, nebo se setkali například se šikanou.

  PROČ JE AKCE URČENA PRO TAK VELKÉ VĚKOVÉ ROZPĚTÍ, 3- 15 LET?

  Nedělíme se na oddíly, nesoutěžíme mezi sebou, ale společně! Přesně tak to u nás funguje. Kouzlo pomoci druhým zafungovalo naprosto spolehlivě. Od toho jsme pro většinu dětí druhá ,,rodina,,.

  CO VLASTNĚ CELÝ DEN DĚLÁME?

  Většinu dne se věnujeme uměleckým činnostem, dopoledne obvykle tančíme nebo zpíváme, odpoledne chodíme na výlety, hrajeme hry, koupeme se, večer čteme pohádky, povídáme si, hodnotíme den a především nasloucháme jeden druhému.

  CO KDYŽ JSEM NIKDY NETANČIL/A?

  To vůbec nevadí! Naši lektoři se věnují každému co nejvíce individuálně, i v tom je kouzlo malého tábora. Navíc respektujeme, že každému jde něco jiného, o tom to přeci je.

  CHCI JET NA VÁŠ TÁBOR, ALE TANEC MĚ MOC NEBAVÍ.

  Umělecká činnost tvoří opravdu většinu každého dne, ať už výukové lekce, nebo soutěže, bojovky, výlety jsou nějak umělecky zaměřené. Pokud toto není Vašim favoritem, zkuste prosím zvolit jiný druh tábora.

  NA CO SE LETOS MŮŽETE TĚŠIT?

  Tábor je založen na rodinném prostředí, díky menšímu počtu dětí se všichni společně známe jmény a pomáháme si. Nikdo se u nás necítí odstrčený.

  Letos vyrazíme do nádherného Mšena, těšíme se na křest pohádkové knížky autorky Aleny Vaverové, koupání v městských lázních, diskotéku, karneval, taneční sály, výlety do přírody, putování na Kokořín, Pokličky a spoustu dalšího.


  Rezervujte své místo:

  Chcete se na něco zeptat, nebo vědět jako první, co se u nás chystá? Zanechte mi Váš email, o všechno ostatní se postaráme 🙂
  First