Menu Zavřeno

Latinskoamerické tance

LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Co se společně naučíme?

  • začneme s naprostými základy všeobecné přípravy k tanci. Zaměříme se na správné držení těla, pohybový rozsah, muzikálnost tanečního projevu a správný rozvoj pohybové koordinace.
  • postupně se seznámíme s 6 druhy latinskoamerických tanců (cha-cha, rumba, jive, paso doble, samba a salsa.
  • Po naučení základních kroků každého z tanců přejdeme k jednoduchým, ale nápaditým a pro děti zajímavým, zábavným a chytlavým choreografiím, zaměříme se na přirozenost přesné technické provedení prvků, které zaručí jistotu a stabilitu na tanečním parketu, vedení pohybů paží, dodržování charakteru jednotlivých tanců a prožitek z krásného pohybu.
  • V dětech pěstujeme lásku k tanci a pohybu, lekce jsou vedeny zábavnou formou, obsahují spoustu her jak pohybových, tak komunikačních pro upevnění vztahů v kolektivu.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší naši taneční hodinu, poznají způsob vedení lekcí a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelný kurz.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám několik choreografií latinskoamerických tanců, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější vystoupí sami nebo s kamarádem, zatančí sólo nebo dokonce v páru. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si tanec spolu s námi, což vyvolá zejména u dětí vždy vlnu nadšení. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 4 900,- Kč / lekci. Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí.

Pravidelný kurz (5 lekcí): 5 400,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 6 500,- Kč první program, každý další program ve stejný den máte s 50 % slevou! Čím více dětí se tedy účastní, tím jsou pro vás programy výhodnější. Délka lekce je 60 minut.

Kapacita jednoho programu je až 50 dětí.

V ceně kurzu je již zahrnuto ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

LATINSKOAMERICKÉ TANCE MAJÍ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI LEKTORKY VELMI OMEZENOU KAPACITU, KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ. REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO ZŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: