1.turnus: 16. – 23. července (5 míst)

2.turnus: 23. – 30. července (2 volná místa)

Mšeno u Mělníka (CHKO Kokořínsko)


NA OBA TERMÍNY LZE VYUŽÍT DÁRKOVÝ POUKAZ 


Tento kurz je vhodný pro dívky od 4 do 15 let, pro pokročilé i úplné začátečníky.

Vzpomínkové video z roku 2021

CHCETE SE PŘIHLÁSIT NA LETNÍ TÁBOR?

  Přihlášky vyřizuje:

  Štěpánka Vaverová

  tel. 722 604 929

  marketing@detskymuzikal.cz

  POKUD VYUŽÍVÁTE DÁRKOVÝ KUPON, DEJTE NÁM O TOM VĚDĚT.


  UKONČENÉ AKCE

  Letní muzikálový tábor

  Svor u České Lípy


  termín: 24. – 31. července 2021

  SVOR U ČESKÉ LÍPY, LUŽICKÉ HORY


  obsazená místa: 35/40

  VHODNÉ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY ! 🙂


  Tento kurz je vhodný pro dívky od 4 do 15 let, pro pokročilé i úplné začátečníky.

  Můžete se hlásit na marketing@detskymuzikal.cz

  Jako dítě jsem do kolektivu nikdy nezapadala. Na mých táborech dbám především na to, aby se nikdo ani chvilku necítil odstrčený a sám.

  Štěpánka Morcová, vedoucí táborů


  NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

  JSME RODINNÝ TÁBOR s 10 LETOU TRADICÍ.

  PRO KOHO JSOU NAŠE TÁBORY VHODNÉ?

  Naše taneční tábory jsou určené dětem 3-15 let, které mají rády tanec, zpěv, nebo herectví a jsou i pro úplné začátečníky.

  CO KDYŽ NA TÁBOŘE NIKOHO NEZNÁM?

  Přesně s tím naše tábory počítají. Malé kolektivy umožní vedoucím vidět i téměř neviditelné. Nikomu se u nás neubližuje, nikdo se neodstrkuje. Velmi rychle si najdete kamarády. Tábory jsou naprosto vhodné i pro děti, které na táboře nikdy nebyly, cítí se nejistí v neznámém kolektivu, nebo se setkali například se šikanou.

  PROČ JE TÁBOR URČEN PRO TAK VELKÉ VĚKOVÉ ROZPĚTÍ, 3- 15 LET?

  Nedělíme se na oddíly, nesoutěžíme mezi sebou, ale společně! Přesně tak to u nás funguje. Kouzlo pomoci druhým zafungovalo naprosto spolehlivě. Od toho jsme pro většinu dětí druhá ,,rodina,,.

  CO VLASTNĚ CELÝ DEN DĚLÁME?

  Většinu dne se věnujeme uměleckým činnostem, dopoledne obvykle tančíme nebo zpíváme, odpoledne chodíme na výlety, hrajeme hry, koupeme se, večer čteme pohádky, povídáme si, hodnotíme den a především nasloucháme jeden druhému.

  CO KDYŽ JSEM NIKDY NETANČILA?

  To vůbec nevadí! Taneční lektorky se věnují každému co nejvíce individuálně, i v tom je kouzlo malého tábora. Navíc respektujeme, že každému jde něco jiného, o tom to přeci je 🙂

  CHCI JET NA VÁŠ TÁBOR, ALE TANEC MĚ MOC NEBAVÍ.

  Umělecká činnost tvoří opravdu většinu každého dne, ať už výukové lekce, nebo soutěže, bojovky, výlety jsou nějak umělecky zaměřené. Pokud toto není Vašim favoritem, zkuste prosím zvolit jiný druh tábora.

  NA CO SE LETOS MŮŽETE TĚŠIT? 🙂

  Tábor je založen na rodinném prostředí, díky menšímu počtu dětí se všichni společně známe jmény a pomáháme si. Nikdo se u nás necítí odstrčený.

  Letos vyrazíme do nádherného Mšena, těšíme se na koupání v městských lázních, diskotéku, karneval, taneční sály, výlety do přírody, putování na Kokořín, Pokličky a spoustu dalšího 🙂


  Rezervujte své místo ihned:

  Chcete se na něco zeptat, nebo vědět jako první, co se u nás chystá? Zanechte mi Váš email, o všechno ostatní se postaráme 🙂
  First

  3 Komentáře k “LETNÍ MUZIKÁLOVÝ TÁBOR”

  1. Já i manžel jsme byli velmi spokojení, ale dcera byla opravdu nadšená. Celý měsíc nemluvila o ničem jiném. Velmi přátelský přístup ze strany Štěpánky, Míši a dalších. Všichni byly úžasní, cítím velikou zodpovědnost, ale zároveň byly holky tak kamarádské, že si dcera ani nevšimla, že by tam byla nějaká ,,paní učitelka,,.
   Mimo zábavu, v tanci se velmi zlepšila, a to v opravdu krátkém čase. Viktorie Houdová, 2. turnus. P.S. Holky, moc Vás zdravíme! Viki už má vymyšlený dárek na příští oslavu :). J.Houdová Soukeníková

  2. Krásný den, v ceně je zahrnuto 7- denní ubytování v rekreačním středisku v dřevěných chatičkách, strava 6 x denně, pitný režim i veškeré taneční a další lekce. Dívky nepotřebují žádnou pohybovou ani jevištní průpravu, veškeré základy se naučí právě na táboře. Samozřejmě mohou být ubytované spolu, jak si budou přát.
   Pěkný den, ŠM

  3. Dobrý den, měla bych zájem o dvě místa na letní tábor. Jen se zeptám, je potřeba aby měli děti nějakou, alespoň základní taneční průpravu? Co vše je v ceně zahrnuto a případně zda by dcery byly spolu či nikoliv. Jedna 10 let ( chodí na balet), druhá 5 let zatím kvůli situaci s covidem ještě na balet chodit nezačala. Děkuji moc za odpověď Myslivečková Petra

  Komentáře nejsou povoleny.