AKTUÁLNÍ AKCE

1) Jarní muzikálový tábor Kořenov

Místo: Kořenov u Tanvaldu, Chata Štěpánka

Termín: 6. – 13. března 2022

Volná místa: 25 / 30

Přestože letošní tábory musí být bohužel zrušené, o Vaši oblíbenou Elsu a Annu určitě nepřijdete! 🙂 Užijeme si celý týden v krásném penzionu jménem Chata pod Štěpánkou v nádherných (a určitě zasněžených) Jizerských horách.

PROGRAM: Během celého týdne budeme střídat hodiny tance, zpěvu a herectví, v každém najdeme skrytý talent, budeme ho dále rozvíjet a pilně pracovat na jeho zdokonalení. Kromě výuky tance, herectví a zpěvu nás čekají zábavné soutěže, sněhové radovánky, sáňkování, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky a spoustu dalšího

Naše taneční tábory jsou určené každému, kdo má rád tanec, zpěv, nebo herectví a jsou určené i pro úplné začátečníky.

Jsou vhodné i pro děti, které na táboře nikdy nebyly, cítí se nejistí v neznámém kolektivu nebo se setkali například se šikanou.

Nedělíme se na oddíly, nesoutěžíme mezi sebou, ale společně!

Jako dítě jsem do kolektivu nikdy nezapadala. Na mých táborech dbám především na to, aby se nikdo ani chvilku necítil odstrčený a sám.

Štěpánka Morcová, vedoucí táborů

Přijímáme děti již od 3 do 15 let. Většinu dne se věnujeme uměleckým činnostem, dopoledne obvykle tančíme nebo zpíváme, odpoledne chodíme na výlety, hrajeme hry, sáňkujeme, večer čteme pohádky nebo máme diskotéku.

Tábor je založen opravdu na rodinném prostředí, díky menšímu počtu dětí se všichni společně známe jmény a pomáháme si. Večer si povídáme, hodnotíme den a především nasloucháme jeden druhému.