Menu Zavřeno

Cirkusová škola

CIRKUSOVÁ ŠKOLA

naprosto ojedinělý zážitkový kurz v ČR nyní přijede přímo k vám do školy i školky

Cirkus má ojedinělé kouzlo, které chceme přenést i mezi děti.

Co se společně naučíme?

  • Cirkusový workshop nabídne dětem tréninky v nejrůznějších artistických disciplínách.
  • Nemine nás žonglování s více než deseti druhy náčiní, mimo jiné míčky, kruhy, kužely, flowersticky, hopy, vyzkoušíme gymnastiku na kruhu a šále, diabolu, jednokolky, twirling, a spoustu dalších cirkusových vychytávek.
  • Nemalou součástí lekcí budou také základy akrobacie a gymnastiky v týmové spolupráci, vždy v bezpečné míře a s jištěním.
  • Nahlédneme do světa ekvilibristiky a za pomocí balančních válců a stojanů si vyzkoušíme, jak se cítí opravdový akrobaté.
  • Objevíme tajemství iluze i pantomima a naučíme se ty nejlepší triky z cirkusového světa.
  • Důležitou roli má i pochopení celkového konceptu, proto si společně jedno cirkusové představení vytvoříme.

Pracujeme s těmito pomůckami:

  • gymnastické šály, akrobatické kruhy
  • žonglovací kužely, míčky, balanční talíře, hůlky na twirling, trojhrany, kontaktní žonglování
  • flexi – šátky, flowersticky, diaboly, kruhy a hoopy, míče na bouncing, náčiní s míči na nožní žonglování
  • balanční desky, ekvilibristické válce, jednokolky a další

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je určen všem dětem, které zajímá umělecké vyjádření v jakékoliv podobě. Ať už se doma předvádí jako mimové, metají v tělocvičně kotrmelce, milují návštěvy cirkusu a uměleckých představení… Jestliže vaše dítko rádo zkouší nové věci, náš cirkusový workshop pro něj bude skvělým zážitkem.

Kterou variantu zvolit?

JEDNORÁZOVÁ AKCE: Ideální dopolední program, kde si všechny děti vyzkouší náš cirkusový workshop a sami zjistí, zda se chtějí přihlásit na pravidelné lekce.

DOPOLEDNÍ KURZ: 5 nebo 10 pravidelných lekcí probíhá dopoledne pro všechny děti ve škole/školce, naše programy lze hradit ze Šablon.

ODPOLEDNÍ KURZ: Kurz nabídneme jako zájmový kroužek pro děti, které rodiče přihlásí. Postaráme se o veškeré propagační materiály i administrativu. Potřebujete vystavit fakturu pro každého rodiče zvlášť? To u nás není žádný problém.

Ukázková hodina pro rodiče

Co všechno jsme se naučili? To vám rádi předvedeme na poslední lekci, na kterou jsou všichni rodiče srdečně zváni. Předvedeme vám opravdové cirkusové představení, které si během kurzu připravíme. Ti neodvážnější je mohou ukázat i v choreografii sólo, duo, či vlastní vybrané disciplíně. V případě zájmu rodičům rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu pro pokračování v budoucnu. Díky spolupráci s profesionálními sportovními kluby po celé ČR rádi doporučíme vhodné místo i trenéra. V neposlední řadě se i rodiče do hodiny zapojí a vyzkouší si cirkusové disciplíny spolu s námi. Zda budete chtít dělat ukázkovou lekci necháme na vás.

Ceník

Pravidelný kurz (10 lekcí): 7 500,- Kč / lekci

Pravidelný kurz (5 lekcí): 8 200,- Kč / lekci

Jednorázová akce: 8 900,- Kč. Délka lekce je 90 minut.

Doporučená kapacita kurzu je až 50 dětí.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky pro děti – profesionální žonglovací kruhy, kužely, profi míčky vel. M a L, speciální náčiní na toss juggling a bouncing, flowersticky, diaboly s kvalitními neklouzavými hůlkami, gymnastické gumy, hula kruhy, akrobatická šála a kruh k zavěšení, bezpečné jednokolky s jištěním, tréninkové pyramidy, pomůcky na nožní žonglování a další, ozvučení všech lekcí, příp. DPH i doprava k vám. 50 % z ceny kurzu se hradí předem, druhá polovina po skončení všech lekcí.

CHCI VYUŽÍT AKCI 3 + 1 KURZY ZDARMA

CIRKUSOVÝ WORKSHOP MÁ VZHLEDEM K ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI ARTISTŮ VELMI OMEZENOU KAPACITU.

KAŽDÝM ROKEM UVOLŇUJEME POUZE PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ.

REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE.

Vyplňte formulář níže, ozveme se v co nejkratší době zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA – VYPLŇTE FORMULÁŘ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PRO MŠ
Jaké programy vás zajímají?
Mám zájem o: